Co dalej?

Wkrótce startuje nasz kolejny projekt – rodzinne „Wyzwania Wakacyjne”, a po wakacjach (kto wie?) może znów spotkamy się z Przedszkolakami?
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższego formularza – dzięki niemu o kolejnych projektach i konkursach będziecie dowiadywali się jako pierwsi!
    Już w lipcu rusza nasz newsletter! A w nim:
  • informacje o biblioteczkowych akcjach i projektach,
  • najciekawsze książki miesiąca,
  • wywiady z twórcami,
  • pomysły na zabawy inspirowane książkami,
  • zapowiedzi wydawnicze,
  • konkursy, konkursy, konkursy!

Zapisz się do prenumeraty naszego Newslettera!
Podaj swój adres e-mail:

Zapisanie się do do prenumeraty oznacza wyrażenie zgody na umieszczenie podanego adresu e-mail w naszej bazie danych i przetwarzania zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu dodania do listy mailingowej Newslettera.
Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Zarejestrowany użytkownik może w dowolnym czasie zrezygnować z otrzymywania Newslettera - poprzez kliknięcie odpowiedniego linku dołączonego do każdego maila zawierającego Newsletter.