Gra Pędzące Żółwie

Z założenia żółwie się nie spieszą. Co innego, gdy na horyzoncie pojawiła się świeża sałata. W takim przypadku liczy się prędkość i kto pierwszy ten lepszy, a że żółwie muszą czasem odpocząć i to najlepiej na innym żółwiu… W tym wyścigu nic nie jest takie oczywiste, a kolejność zmienia się z każdym kolejnym polem. Kto okażę się najszybszym żółwiem przy liściu sałaty?

Gra Pędzące Żółwie

Gra marki Egmont – Pędzące Żółwie Wyścig do sałaty, to świetna i klimatyczna gra planszowa przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat. W grze może jednocześnie uczestniczyć od 2 do 5 osób, a jedna rozgrywka trwa około 20 minut. Gra z powodzeniem może być wykorzystana na wspólne rodzinne wieczory rodziców ze swoimi pociechami. Pędzące Żółwie w 2005 roku zostały uznane za Najlepszą Dziecięcą Grę Roku w Czechach. 

Pędzące Żółwie – świetna zabawa dla najmłodszych

Pędzące Żółwie to doskonała i uznana na rynku gra planszowa, która dostarczy mnóstwo świetnej rozrywki i rozbawi zarówno dzieci jak i dorosłych graczy. W pudełku znajdziemy figurki kolorowych żółwi, mnóstwo bajkowych grafik oraz karty z symbolami zamiast napisów, co pozwoli na udział w zabawie nawet najmłodszym dzieciakom.

Gra doczekała się kontynuacji o nazwie „Pędzące Ślimaki”.