Czy warto płacić abonament za e-booki?

Wyraźnie można zauważyć trend dotyczący czytania książek na czytnikach elektronicznych oraz innych urządzeniach to umożliwiających. Jest to bardziej wygodna forma, ponieważ wszystko ma się w jednym miejscu i nie trzeba nosić ze sobą nierzadko ciężkich książek. Nie zmienia to jednak faktu, że za takie książki też trzeba płacić, chociaż stosunkowo ceny są o parę złotych mniejsze, aniżeli w formie książek fizycznych. Są strony umożliwiające czytania e-booków w zamian za opłacanie stałego abonamentu. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się temu czy warto korzystać z takiego rozwiązania. Zapraszamy do lektury naszego artykułu!

Stała opłata za tak wiele książek!

Jeżeli jesteś osobą kochającą czytać książki, to takie rozwiązanie jak ebooki abonament https://www.ibuk.pl/abonament.html jest właśnie dla Ciebie. Nie dość, że masz wszystkie książki za stałą opłatę, to w dodatku nie musisz kupować. Jest to na pewno oszczędność pieniędzy i sprawia to, że w perspektywie długoczasowej możesz oszczędzić nawet paręset złotych.

Sama opłata jest bardzo przejrzysta i nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wystarczy tylko potwierdzić przelew i gotowe! Jasne, jest to mało ekonomicznie opłacalne dla osób, które od czasu do czasu przeczytają książkę czy też po prostu wolą z natury książki w papierowej formie.

Oszczędność czasu i dbanie o ekologię!

Wyobraźmy sobie sytuację, w której to jesteśmy zdecydowani na zakup określonej książki. Nie dość, że musimy poświęcić swój czas na wyjście z domu, to jeszcze trzeba odstać swoje w kolejce i z nią wrócić. Abonament za e-booki ma ten plus, że nie trzeba marnować swojego cennego czasu właśnie na każde kupowanie książki. Nie można też nie wspomnieć o oszczędności papieru.

W dzisiejszych czasach tak wiele mówi się o ekologii oraz o tym, że choćby naszymi drobnymi działaniami przyczyniamy się do tego, by chronić naszą planetę, a w tym przypadku chronimy drzewa przed ich nadmiernym wycinaniem. Sprawia to, że możemy choć przez chwilę poczuć się szczęśliwi i nawet w tak niewielkim stopniu przyłożyć cegiełkę do jej ochrony.