Coraz większa liczba osób dąży do pogłębiania swojej wiedzy. Najlepszą metodą na efektowne zdobywanie informacji są książki. Jedną z najciekawszych jest psychofarmakologia kliniczna autorstwa Janusza Rybakowskiego. Co warto o niej wiedzieć?
Krótka charakterystyka psychofarmakologii klinicznej
Znana i doceniana w wielu kręgach książka przedstawia swoim czytelnikom zastosowanie środków farmakologicznych, które stosowane są w leczeniu wielu, różnorodnych zaburzeń psychicznych. Książka zawiera w sobie wiedzę dotyczącą leczenia farmakologicznego takich chorób jak m.in.:
- depresji lekoopornej,
- depresji nawracającej,
- schizofrenii,
- zespołów lękowych,
- ADHD u dzieci i dorosłych,
- ChAD,
- autyzmu,
- uzależnienia od alkoholu,
i wielu innych. Leki psychotropowe, a więc prokognitywne, normotymiczne, przeciwpsychotyczne, anksjolityczne i nasenne, to tylko kilka najbardziej popularnych rodzajów, które wprowadza się do leczenia pacjentów cierpiących na różne choroby i zaburzenia psychiczne. Wybierz ofertę https://pzwl.pl/Psychofarmakologia-kliniczna,180796284,p.html.
Dlaczego książka wyróżnia się na tle innych?
Książka psychofarmakologia kliniczna opracowana została we współpracy z wieloma, wybitnymi specjalistami, takimi jak m.in.: psychiatrzy, farmakolodzy czy neurobiolodzy. Co więcej, jest to niespełna 900 stron wyjątkowo cennej, rzetelnie opracowanej wiedzy. Pozycja dedykowana jest zarówno dla osób, które interesują się zagadnieniem jako pasją, jak również, a nawet przede wszystkim dla lekarzy specjalistów. Książka będzie niezwykle przydatną także dla osób, które przygotowują się do egzaminów specjalizacyjnych z wybranych gałęzi medycyny.