Egzotyczne egzemplarze książek Star Wars

Egzotyczne a raczej kolekcjonerskie wydania książek z cyklu Star Wars stale pojawiają się na rynku księgarni czy bibliotek internetowych. Paradoksalnie sprzedają się one bardzo różnie, w zależności od konkretnej serii. Ale czy są to książki godne uwagi? Czy są to tytuły dla fanów gatunku? O tym więcej już teraz.

Star Wars w wydaniach limitowanych

Zdarzają się wydania książek Star Wars, które pojawiają się w tak zwanych edycjach limitowanych. To gratka dla kolekcjonerów czy fanów gatunku. Jednak są miejsca, gdzie prezentowane publikacje można przeczytać taniej i nie martwić się, czy owa książka Star Wars faktycznie do nas trafi. Mowa o wydaniach czy egzemplarzach w formie audio, która także u nas stale zyskuje na popularności.

Książka Star Wars audio

Książki Star Wars w wersji audio tak samo jak egzemplarze papierowe sprzedają się jak świeże bułeczki. Księgarnie internetowe już od dawna monitorują rynek i ciągle zbierają nowe zamówienia. Istotne jest także to, że dla kolekcjonerów gatunku S-F to kapitalne rozwiązanie i optymalizacja kosztów (wydania audio bywają tańsze niż książki Star War wydawane w wersji papierowej). Dlatego dobrze jest monitorować rynek i sprawdzać propozycji sprzedaży online.

Książki z tej serii można dostać w przystępnej cenie na stronie Egmont.pl.