The Kissing Booth

Wydawać by się mogło, że książki nie są już tak popularne i chętnie czytane przez młode osoby jak kiedyś. Jednak okazuje się, że w dalszym ciągu znaleźć można prawdziwych moli książkowych. Obecnie niezwykłą popularnością cieszą się książki, które wzorowane są na popularnych serialach lub odwrotnie- to serial jest wzorowany na książce. Nastolatki w ostatnim czasie oszalały na punkcie książki o tytule The kissing booth

Książka The Kissing Booth

Ogromną popularnością wśród seriali czy książek, pochwalić się może pozycja o tytule The Kissing Booth. Początkowo, na platformie Netflix można było obejrzeć 3 części popularnego filmu, na bazie którego ukazały się potem książki. O czym mówi fabuła? Otóż książka przedstawia młodą, a dokładniej mówiąc siedemnastoletnią dziewczynę, która cieszy się niezwykłą popularnością w szkole średniej. Jednak mimo tego, że jest powszechnie lubiana, to nie miała okazji się całować. Przypadek sprawia, że bierze udział w budowie budki do pocałunków. Jednak nie bierze pod uwagę tego, że sama znajdzie się w tej budce i to w dodatku ze szkolnym rozrabiaką. Cała ta historia jest naprawdę zakręcona, jednak warto sięgnąć po kolejne części i poznać dalsze losy bohaterów.

Gdzie kupić?

Książki są obecnie tak powszechnie dostępne, że można je dostać tak naprawdę nawet w marketach. Jeśli chodzi o tą pozycję, to można zakupić ją za pośrednictwem internetowych stron i księgarni. Oczywiście istnieje także możliwość zakupu używanych pozycji. taka opcja jest zdecydowanie lepsza, gdyż oszczędza nie tylko pieniądze, ale również pomaga w dbaniu o środowisko. Oczywiście wiele bibliotek także posiada tę książkę na swoich półkach. Wystarczy tylko udać się na poszukiwania i dowiedzieć, czy znajduje się konkretna pozycja w księgozbiorze.

Książka The Kissing Booth to pozycja, która zdecydowanie spodoba się każdej nastolatce. Przedstawia ona bowiem losy i trudne decyzje, z jakimi muszą borykać się młode osoby w okresie dojrzewania. Uzupełnieniem tej książki może stać się film od Netflix.